Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-02-20 18:42:09

Tank Sprawdz

Użytkownik

Punktów :   

Hmmm ..

Wiec tak.
Rozmawiam z qmplami i "dostalem propozycje dolaczenia do guild Unbreakable"
Znam ich pare dobrych lat wiec moge powiedziec ze sa w 100% pewni i zaufani.
Tylko w tej guild sa zasady tam nie mozna uzywac bota ani nic.
Doszedlem z nimi do porozumienia ze mogl bym wziasc MAX 5 osob z tej guild do tamtej i musza to byc osoby pewne i zaufane.
Wiec ? pytam kto byl by chetny, napiszcie tutaj i ja wtedy zaproponuje im osoby.
Jezeli nie bedziecie chcieli isc to oczywiscie ja tez nie ide

Offline

 

#2 2010-02-20 18:45:13

Shaeliard

Użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

Obawiam sie, ze procz Ciebie nikt nie bedzie chetny. Umowilismy sie, ze siebie nie opuscimy.

Offline

 

#3 2010-02-20 22:38:07

Blancos1990

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

mi sie nie podoba tamta gildia ;x

Offline

 

#4 2010-02-21 08:56:37

Tank Sprawdz

Użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

To jak chcecie jezeli nie chcecie to nie pojdziemy

Offline

 

#5 2010-02-22 08:48:27

Munidsu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

hmm Mi sie podoba tamta guild jest kilka fajnych osob i tam wiem ze mozna by bylo sie jebanc na jakis fajny hunt bo maja ek a u nas niema ek ktory by zblokowal spokojknie inq i poi. pozatym u nas w guild to jest:shae,ron,tank,hero,skrzypek,quan,ja z czego quan gdzies przepadl a skrzypek slabo loguje, wiec moze by rozwazyc przejscie do nich ?

Offline

 

#6 2010-02-22 18:27:52

Shaeliard

Użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

Znajac zycie, jezeli tam przejdziemy beda ploty na MOJ temat : Shae dostal lidera, gildia sie rozjebala -.- Przemyslcie to prosze. Jezeli pojda wszyscy, pojde tez ja, ale jezeli chodz by jedna osoba zostala JA SIE NIE RUSZE!

Ostatnio edytowany przez Shaeliard (2010-02-22 18:29:02)

Offline

 

#7 2010-02-23 07:24:41

Tank Sprawdz

Użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

Umiecie czytac? napisalem ze moglo by przejsc tylko 5 osob ...
Wsumie w guild duzo wiecej nie gra

Ostatnio edytowany przez Tank Sprawdz (2010-02-23 07:24:56)

Offline

 

#8 2010-02-23 11:35:52

Quan Deral

Użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

Ej ej Quan nigdzie nie przepadł tylko mu sie trochę nie chce. Ale już powracam ;*

Offline

 

#9 2010-02-25 19:47:57

Blancos1990

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

Ja powiem tak... do tamtej gildii napewno nie pojde bo mi sie ona nie podoba i tyle... tu w tej gildii sa spoko gracze do ktorych nic nie mam...ale jak wszyscy widzicie ze zle sie dzieje w gildii wiekszosc narzeka ze nic sie nie dzieje,nie ma z kim isc na hunty itd a to jest szczera prawda bo jesli chodzi o obecnosc to  dziennie 3 osoby na gc to jest naprawde max wiec powaznie zastanowcie sie nad oferta tanka w sprawie przejscia do tamtej gildii bo ja nie obiecuje ze tu zostane jesli bede mial oferte z jakiejs fajnej  gildii badz znajde jakas gildie ktora moze mnie zainteresowac... chyba ze tu sie cos zmieni w co szczerze watpie bo tyle ile tu jest osob w naszej paczce to jest zdecydowanie za malo... i to jest moje osobiste zdanie na ten caly temat..pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#10 2010-02-27 15:25:25

Tank Sprawdz

Użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

Nie wiem mowilismy ze sie nie opuszczamy tylko nie wiem po co mamy tutaj siedziec jak tutaj sie nic nie dzieje..
0 grania, 0 huntow.
Ja czy tak czy tak odchodze a jak bedziecie cos odemnie potrzebowali to zawsze mozecie napisac to pomoge

Offline

 

#11 2010-03-01 21:15:36

Munidsu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

panowie ja sie zgadzam z moimi przedmowcami. byc zeby byc to slabo to widze ;< a ja chyba chce czegos wiecej ;< co nie znaczy ze jebnieci jestescie! troche jo;p    i co chcialem powiedziec odrazu ze jak sie guild rozpadnie to zeby nie bylo problemow do shae~ bo osobiscie zajebie.robil co potrafil i nie jego wina ze kazdy w inna strone idzie,nie jest w stanie utrzymac wszyskich przy sobie. Ale jezeli bedzie jakas reaktywacja harmo~ i beda hunty i jakies zabawy to msg i wbijam.

Offline

 

#12 2010-03-02 00:45:02

Blancos1990

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

hehe spooko... ale jak widac gadania jest duzo ale nikt nic nie robi...xd

Offline

 

#13 2010-03-03 15:00:29

Shaeliard

Użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

Tak, bywa. Predzej, czy pozniej i tak beda sapy do mnie. Juz ida ploty na moj temat i dobrze wiem kto to rozpowiada, ze jestem "JEBANYM DZIECKIEM NEO" jak ostatnio wyzwal mnie "przyjaciel", ktoremu zawsze pomagalem -.-.

Offline

 

#14 2010-03-04 20:07:33

Blancos1990

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Hmmm ..

a dokladniej kto co i jak ;D?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupaw1.pun.pl www.matpg.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.spank.pun.pl www.managerfootballu.pun.pl