Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-12-30 01:53:44

LordTintus

Administrator

Punktów :   

Jakis Huncik Robaczki?? :>

Dawajcie propozycje date/godzine jakiegos huntu, moze bosy poi to mozna wieksza ekipa sie wybrac kazdy roomik trzasnac co wy na to ?:>

Offline

 

#2 2009-12-30 20:59:33

Shaeliard

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jakis Huncik Robaczki?? :>

Ja proponowalbym cos pod koniec stycznia. 18  stycznia bede mial pacca. Chcialbym kolejny raz przeleciec all roomy poi, moze akurat sie jakis boosik trafi kolejny raz Najlepiej byloby jakby poszla cala guild no i oczywiscie pro blookero Tami, bedzie duza ekipa i bedzie znowu fun

Offline

 

#3 2009-12-31 09:13:44

Tank Sprawdz

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jakis Huncik Robaczki?? :>

Moim zdaniem nie ma sensu isc cala guild na poi bossy wiec jak shae mowi mozna 18 stycznia zrobic hunt ale nie w mase osob bo to nie ma sensu wiec mozna zrobic 2 hunty w tym czasie np jedna ekipa pojdzie poi tam beda siedziesc, a druga ekipa moze isc np jakis boss inq..

ALE I TAK PROPONUJE ZROBIC JAKIS HUNT WCZESNIEJ.

Ostatnio edytowany przez Tank Sprawdz (2009-12-31 09:14:55)

Offline

 

#4 2009-12-31 12:31:02

Munidsu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jakis Huncik Robaczki?? :>

Ja bardzo chetnie na poi na inq gdzie kolwiek byle z wami!!! jakis taki fajny huncik fajoska sprawka tylko ze ja mam pacc do Premium time expires at Jan 27 2010, 15:51:23 CET i do tego czasu jak bysmy poszli bylo by czadzior!! jak cos ja moge kazdego dnia od godziny 19~ wczesniej to ciezko ale zalezy. Buziaczki ;*

Offline

 

#5 2009-12-31 17:47:13

Quan Deral

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jakis Huncik Robaczki?? :>

Marcin proponuje Tobie i Ani + bloker Tami iść na The Elemental Spheres Quest.  Z Tamikadze już rozmawiałem i mówił, że bardzo chętnie pójdzie. Co wy na to??

Offline

 

#6 2009-12-31 20:02:20

LordTintus

Administrator

Punktów :   

Re: Jakis Huncik Robaczki?? :>

up~
Jasne jasne, zgadamy sie wkoncu warto zrobic qest.



I moje robaczki szukam najlepiej Palka na hunt Inqu- plagi. w 2x Rp, z Power boltow wypas profity, zainteresowani msg in game. - ania

Offline

 

#7 2010-01-01 15:22:21

Munidsu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jakis Huncik Robaczki?? :>

@up Anno!!! Ja chetny napisz mi na gadu kiedy ci pasi to sie spakujemy i pohuncimy!! byle nie dzisiaj bo puki co widze jeszcze 2 monitory .....






ej robaczki ustalajmy termin bo mi zostalo 20 dni pacc;p

Ostatnio edytowany przez Munidsu (2010-01-04 21:46:30)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoki-gra.pun.pl www.mblaq.pun.pl www.stealthsword.pun.pl www.world-of-fantasy.pun.pl www.narutoarena.pun.pl