Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-02-13 05:28:23

LordTintus

Administrator

Punktów :   

Pozegnanie ? :(

Robaczki Moje Kochane
Jak w temacie .....

Zrobilam przerwe, bo nie mialam czasu, ochoty itp. juz wam to zreszta pisalam w temacie odnosnie retired. Tymrazem musze napisac, ze to juz koniec mojej kadencji hihihi, przykro mi- bo naprawde czasami byla to fajna zabawa, fajnie spedzony czas razem z wam lub nawet solo na jakims expie. Jak sami wiecie ta gra pochlania za duzo czasu, wciaga, doprowadza do rywalizacji z innymi graczami  = wlazenie i expienie by byc tym lepszym!. Tak jest i tak bedzie bo po to grasz by byc najlpeszym, rzadko sie to zdarza ze tak nie jest. Chodz ostatnie tygodnie, miesiace naprawde gralam tylko dla siebie bez znaczenia jakie lvle maja moje rywale. Gralam by to podtrzymac, by pogadac z wami na gc, by pogadac z innymi znajomymi, aczkolwiek logalam coraz rzadziej, na coraz krotszy czas, momentami nie potrafilam nawet wysiedziec promo staminy - 1 godziny. Bo mnie to meczylo, nudzilo i nie dawalo mi to spokoju, ze trace moja cenna godzine na cos takiego. Ostatni raz kiedy faktycznie logalam to byla sobota kilka tygodni temu kiedy wybralismy sie na wspolny huncik, faktycznie huncik skonczyl sie w temple, ale lepiej nie mozna bylo skonczyc, bardzo sie ciesze z tego powodu, ze moglam z wami PASC sprawilo mi to taka frajde- nikt nie byl zly, wszyscy sie smiali z sytuacji jaka zaistniala- bo wkoncu fajnie sie bawilismy, czasami trzeba sobie zdechnac by bylo ciekawiej i tak sie stalo. Lepiej zdechnac w gronie przyjaciol jak na kicku lub lagu Nie ukrywam, ze gdzies tam mi bylo zal tego lvla bo wkoncu logalam rzadko i wklepac juz taki lvl to troche sprawialo mi meczarni- ale nie zaluje tego ze padlam w zadnym wypadku, to byl dobry funn razem z wami i fajnie spedzony czas, byc moze jesli bym nie padla, nie zrobilabym tej przerwy w grze wlasnie wtedy- bo nie powiem ten ded calkowicie mnie zniechecil. Ale jesli nawet bym nie padla podejrzewam ze to by byla i tak kwestia max kilku dni i bylabym retired bez znaczenia. A tak moja gra skonczyla sie na zabawie z wami i tak bede ja wspominac .

Pisalam ze retired bo mialam jakas tam nedzieje, ze ogarne to wszystko i wroce, ze pogram, ale powiem wam szczerze, ze nie chce wracac juz teraz! Maz przestal grac duzo wczesniej, a sami wiecie ze trzymalismi sie tu zawsze razem, jak byl jakis huncik zawsze byl Jero i byl Tintus, jak przestal grac, juz nie mialam swojego druidka juz ta gra robila sie dla mnie smutna. Pozatym takie granie po 1 h to meka naprawde, sami wiecie jak malo mozna w tej grze zrobic w 1 godzine, zanim ogarniesz wszytsko to juz polowa czasu ci minie, a naprawde nie jestem w stanie wiecej czasu juz teraz poswiecic, nawet wlazic raz na jakis czas to jest bezsensu- poniewaz to moment jak sie wciagne w te bagno, zas bedzie nakrecanie typu przyexp lub chodz na hunt ktory naprawde pochalania czas, 1 godzian to raczej tylko organizacja. Zrobilam przerwe- zapomnialam o istenieniu tibi. Czuje sie duzo lepiej z tym, ze nie gram, nie trace czasu ktorego naprawde mam malo, bo pracuje, mam rodzine i ogarniecie tego to naprawde 3/4 mojego czasu. Wczesniej zaczynalo mi tego czasu brakowac, teraz jest duzo lepiej i tak mi jest dobrze Wole naprawde spotkac sie z przyjaciolmi/ znajomymi czy wyskoczyc gdzies z mezem niz zamulac na lapie i momentami nawet sie denerwowac kiedy spotyka sie tzn "nobów". Sadzilam, ze pozalatwiam to co mialam zaltwic i wroce dlatego pisalam ze robie przerwe, myslalam rowniez ze ciezko mi bedzie z ta przerwa, ze bedzie mnie ciaglo do grania- ale mialam tak ograniczony czas, ze nie pomyslalam nawet o grze i korzystam z sytuacji kiedy moge z tym skonczyc, kiedy mnie nie ciagnie do grania,  bo jesli wroce to zas bedzie sie to ciaglo i ciaglo. Wole sie od tego oderwac raz na zawsze, wyjdzie mi to na dobre Mysle ze osiagnelam w tej grze wiele 122ek, 190 ms, 250 palek, uwazam ze jak na kobiete osiagnelam naprawde duzo (pomyslcie ile starcilam na to czasu- teraz to mozna tyllko plakac za tym starcionym czasem, ktorego kiedys mialam mase, a teraz mi go brakuje)

To chyba wszystko robaczki Dzieki za wspolna gre, dzieki za wszystko. Byc moze kiedys zajrze, byc moze kiedys zagramy jak naprawde dostane zastrzyk wolnego czasu poki co jest to nierealne.

Ps1. Bylo by nam milo zostac z wami w guild, chodz gdzies na uboczu jakos reitred. Duzo sukcesow, malo klesk. Duzych lvlów. Samych pozytywnych chwil spedzonych w grze robaczki zyczymy wam Mamy nadzieje, ze guild bedzie sie rozrastac i sie nie rozpadnie, bedzie coraz lepsza i kiedys najlepsza- napewno bedziemy co jakis czas obserowac statystyki i waasze i guild i milo by bylo widziec duze postepy.

Ps2.  Od dnia dzisiejszego daje sobie czas do marca, jesli nic mnie nie natknie- mam wielka nadzieje ze nie !! to nasze wszytskie itemy rozdamy w guild, wolimy wam zrobic maly prezent i pozosatwic jakis slad po sobie w waszych pamieciach niz sprzedawac bo tez jest taka opcja, aczkolwiek w zadnym wypadku nie biore jej pod uwage. (ofc osoba ktore poznalismy najbardziej, ktore lubimy i ktorym chcielibysmy zrobic chodz maly prezencik na odejscie-  mam nadzieje ze mniie rozumiecie nie wszytskich z guild znamy, nie wszytskich poznalismy i z niektorymi nawet nie zamienilismy jednego zdania) zostawie tylko sobie eq na palku jakbym kiedys miala ochote wejsc lub wy byscie mnie do tego namowili, by wyskoczyc na jakis huncik wspolny- jesli duzo szybciej sie umowimy napewno nie odmowie, a zamowienie paca to kwestia 1 minuty- teraz pozostawiam na facu z wiadomych przyczyn- nie gram, ale to nie znaczy ze juz nigdy nie wyskoczymy na jakiegos hunta.

Ps3. Ostatnie pare dni pacca- oddam chatke za DARMO w Edron cena ok 150k- tak mysle, ale nie ma to znaczenia, jesli nawet nie potrzebujecie wezcie sobie ja na sprzedaz, zawsze jakas kasa wpadnie, piszcie kto chce, bo jak nie chata przepadnie jest max 5dni paca, ostatnio zagladalam bylo 7 a bylo to z 2-4 dni temu nie pamietam.

Ps4. Jesli macie ochote pogadac poza gra to nasze gg >> 12906198 czekam na msg Tesknie juz za wami kochane robaczki

LOVE EVERYONE Do pozegnania dolancza sie Marcin (tintus) PEASE.

Offline

 

#2 2010-02-13 10:04:46

Hero

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Pozegnanie ? :(

Szkoda, ze już Was nie będzie;( Nie rozdawaj itemków- lepiej niech sobie spokojnie leża w depociku na lepsze czasy...

Pa Pa

Offline

 

#3 2010-02-13 15:46:01

Shaeliard

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pozegnanie ? :(

Wiadomo, brak checi, rodzina. Najwazniejsze, zeby wam sie udalo z bobasem, wiec trzymam kciuki. To napewno bedzie wielka strata dla nas, bedzie smutno, ale bedziemy musieli sie z tym pogodzic. Mam nadzieje, ze kiedys napewno do nas powrocisz i powrocisz z takim powerem, ze naprawde nas zaskoczysz

Offline

 

#4 2010-02-13 16:12:09

LordTintus

Administrator

Punktów :   

Re: Pozegnanie ? :(

Dzieki Kacperek za kciuki, mam nadzieje ze pomoga

Offline

 

#5 2010-02-13 20:27:43

Munidsu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pozegnanie ? :(

((( Annoo smutne sa pozegnania ;< my sie krotko( ale intensywnie) znamy ale i tak bylo zajebiscie   kocham was powodzonka w zyciu prywatnym ;******

Offline

 

#6 2010-02-13 20:46:45

Shaeliard

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pozegnanie ? :(

Od tego jestesmy. Pamietaj, my napewno was nie zapomnimy! Postaramy sie odnowic guild i zrobic mega reaktywacje

Offline

 

#7 2010-02-15 07:27:25

Tank Sprawdz

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pozegnanie ? :(

Ja sie tam nie boje i tak wrocicie wczesniej czy pozniej ;PP Ale gl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fancda.pun.pl www.pokemonx.pun.pl www.frags-fighter.pun.pl www.lords.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl