Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-02-02 12:20:52

LordTintus

Administrator

Punktów :   

JERO RETIRED !!!

Siemka jak w temacie... retired, brak czasu 1h staminy zminimalizowala sie do zera. Byc moze powroce za jakis czas byc moze nie ciezko powiedziec, poki co nie mam czasu nawet o tym myslec. Probowalam jeszcze godzinke dziennie wlazic i jakos pogrywac niestetty nie jestem w stanie juz na chwile obecna nawet na godzine wejsc. Dzieki za ostatni mass ded - hunt bylo super jakby nie patrzec skonczylo sie dedowa ale i tak bylo fajnie. Tank to swir i tak zostanie na zawsze ^^. Ale przyznam ze jakby gosc nie uciekl do sio tankir majac moze 1k hp rozpieprzyl by eka \o/ koxxxxxxxxxxxxx !

Oddam chatke lub wypozycze na okres kiedy mnie nie bedzie - Edron - pilne jesli nikt nie wezmie chatka poprostu przepadnie , nie wiem nawet ile mam dni paca, i nawet nie mam czasu zajrzec ale moze za 30 moze za 20 dni sie skonczy a minie to w moment i chatka troszke warta pojdzie z dymem, poki pamietam to pisze.

Pozdrowienia ode mnie i Marcina. TESKNIMY ZA WAMI. JAk cos gg forum. bede zagladac duzo osiagniec koxy

Offline

 

#2 2010-02-02 14:42:07

Hero

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: JERO RETIRED !!!

Miłego retired zycze;) Do zobaczonka i pozdrawiam...

Offline

 

#3 2010-02-02 21:39:46

Shaeliard

Użytkownik

Punktów :   

Re: JERO RETIRED !!!

Echh, no szkoda.. bedziemy tesknili. Co do chatki, zobacze co da sie zrobic Trzymaj sie i odnawiaj sily!

Offline

 

#4 2010-02-02 22:12:20

Munidsu

Użytkownik

Punktów :   

Re: JERO RETIRED !!!

ja juz placze Anno!!!:<

Offline

 

#5 2010-02-03 15:50:28

Tank Sprawdz

Użytkownik

Punktów :   

Re: JERO RETIRED !!!

... to czekamy na Ciebie i na Marcina

Offline

 

#6 2010-02-03 21:10:54

LordTintus

Administrator

Punktów :   

Re: JERO RETIRED !!!

hiihih Muniu ty to zawsze byles kochaniutki ty przeciez tez przerwe masz jakbys chcial pisz gg mozna sie kiedys umowic na konkretny wypad jak cos zamowie wtedy paca jakbym juz nie miala to nie jest problem tylko kwestia znalezienia wolnego czasu. Poki co mam sporo nauki i jeszcze wiecej obowiazkow - trzeba tez kiedys spac ))


Buziaki siusiaki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojakonsola.pun.pl www.frags-fighter.pun.pl www.pokemonx.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.fancda.pun.pl