Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-01-26 18:26:39

Munidsu

Użytkownik

Punktów :   

Jestem KRETYNEM!

Moze zaczne od poczatku:D

Poniewaz na dniach wyjezdzam w gory na deske wiec nie bedzie mnie ok 2 tygodni teraz mam sesje potem musze sie zabrac za pisanie pracy licencjackiej zeby w czerwcu sie obronic no ale to jest mniej wazne wkazdym razie nie chcialem zeby mi sie marnowal pacc i char stal w miejscu wiec puki co Munidsem bedzie gral moj dobry stary ziomek KAZBA (Ania go zna) ja oczywiscie bede zagladal co jakis czas co tam slychac i wogole ale raczej na hunty nie bede chodzil na forum bede aktywny     i teraz przechodzimy do meritum! chcialem to wszystko napisac na GC dzisiaj okolo 11 i napisalem poczym chcialem wkleic za pomoca shift+ strzalka na trade moja seling list a wkleila mi sie " 11:53 Munidsu [227]: za 4 dni na munidsie bedzie gral moj przedobry ziomek a ja nie bede gral bo mam sesje i musze sie zajac uczelnie i wyjezdzam na narty i niechce zeby mi char stal w miejscu i pacc sie marnowal" i zostalem zbanowany na 7 dni  Banished: until Feb 02 2010, 13:50:08 CET because of account trading or sharing. Napisalem coprawda odwolanie do cipek ze co to znaczy ze mam napisane albo sharing albo trading i czy mozna zbanowac kogos za cos co ma dopiero zamiar zrobic xD i zobaczymy czy mi odpowiedza wkazdym razie na Munidzie bedzie gral KAZBA to jest pewny koles nie wyjebie nikogo ani nic z tych rzeczy RĘCZE ZA NIEGO.  pozdrowionka for all ;*

Offline

 

#2 2010-01-26 18:49:22

Shaeliard

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem KRETYNEM!

No, ostro zes polecial z tym banem XD Ano bywa ;p Baw sie dobrze i rob focie!

Offline

 

#3 2010-01-26 19:18:06

Tank Sprawdz

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem KRETYNEM!

lól ja kiedys wyslalem link nuty na trade przez przypadek z wrzuty.. i ban na 15 dni po 1 dniu

Ostatnio edytowany przez Tank Sprawdz (2010-01-26 19:18:26)

Offline

 

#4 2010-01-26 19:29:52

Munidsu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem KRETYNEM!

ja po 1h mialem bana jeszcze odrazu po wklejeniu tego na trade zdazylem napisac na GC ze to zrobilem i net mi padl xD myslalem ze najszybszy ban ever:D

Offline

 

#5 2010-01-26 22:20:51

Hero

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem KRETYNEM!

nie no masakra z tym banem ;/

Offline

 

#6 2010-02-01 19:35:52

Munidsu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem KRETYNEM!

no jakos sie cicho zrobilo nikt nie wkleja ss ani nic niepisze niewiem czy to zaloba po moim banie czy jak xD wkazdym razie jutro koniec bana! i od jutra kazba bedzie gral ja wbije jakos w czwartek na dluzej bo juz po egzaminach bede wiec spoczko KAZBA od 2 update'ów( xD) nie gral wiec jak by mial jakies pytanka co i jak to mu pomozcie.   pozdro ;*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.fancda.pun.pl www.twojakonsola.pun.pl www.lords.pun.pl www.pokemonx.pun.pl